Wybór gwiazd

Piszą o nas

Nowości

Markowe okulary marki Tommy Hilfiger i Carrera w niższych cenach

Wyjątkowy design i szeroki wybór okularów marki Tommy Hilfiger i Carrera, zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy promocję, której nie można przegapić.

Więcej...

20-te urodziny marki JIMMY CHOO!

W kwietniu 2016 roku, marka JIMMY CHOO obchodziła swoje 20-te urodziny. Bogate formy, złocenia, szylkret i panterka... JIMMY CHOO lubi przepych, a to się świetnie sprzedaje. Świat mody lubi takie formy. 

Więcej...

Kup okulary Carrera i odbierz swój rabat!

SKŁADAJĄC HOŁD WSZYSTKIM NIEPOKORNYM Carrera przedstawia kolekcję Maverick i jej pierwszego ambasadora – Jareda Leto.Wyjątkowe okulary z kolekcji Maverick imponują lekkością oraz komfortem noszenia. Przekonały już prawdziwego indywidualistę – Jareda Leto. Teraz czas na Ciebie!

Więcej...

Premiera Kolekcji GIVENCHY

W warszawskiej restauracji Endorfina miała miejsce wyjątkowa premiera najnowszej kolekcji okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Givenchy. Na pierwszą część zostali zaproszeni redaktorzy modowi i styliści, na drugą zaś optycy będący fanami tej marki.

Więcej...

Premiera Kolekcji Maverick w Warszawie

Kolekcja Maverick Marki Carrea została przyjęta z ogromnym entuzjazmem największych wydawców prasowych i internetowych w Polsce. Zaproszeni goście do restauracji Flaming & Co w Warszawie zostali pozytywnie zaskoczeni nową odsłoną kolekcji oraz pierwszym w historii ambasadorem marki Carrera, którym został Jared Leto – (nagrodzony Oscar’em) aktor, reżyser, piosenkarz.   

Więcej...

Tommy Hilfiger dla młodych i modnych

Kupuj markowe oprawki tylko w autoryzowanych salonach optycznych. Sprawdź gdzie kupić!

 

Więcej...

Carrera Hours @ S[ZON]

Bądź Out There! Odwiedź klubokawiarnię S[ZON] i naucz się jazdy na longboardzie! Od 11. lipca do 29. sierpnia odbędzie się cykl wyjątkowych imprez Carrera Hours @ S[ZON], w trakcie kórych przedwidziane są liczne darmowe atrakcje.

Więcej...

FENDI EYEWEAR POP - UP BOUTIQUE

Na sezon wiosna-lato 2015 legendarna włoska marka FENDI przygotowała kolekcję okularów przeciwsłonecznych inspirowaną egzotycznymi kwiatami orchidei. Okulary można było podziwiać podczas wyjątkowej prezentacji w FENDI Eyewear Pop-up boutique, który na potrzeby tego wydarzenia powstał w Salonie Optycznym Perfect Vision przy Krakowskim Przedmieściu 47. 

Więcej...

FENDI: ŚNIADANIE PRASOWE

Prezentacja i śniadanie prasowe okularów FENDI na sezon wiosna/lato 2015 w Zamku Ujazdowskim w Warszawie.

Więcej...

MARKOWE OKULARY W PROMOCJI

Okulary marek Marc by Marc Jacobs i Carrera teraz w wyjątkowych cenach! Dowiedz się, gdzie kupić...

Więcej...

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym składamy najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne.  Informujemy również, że  biuro i magazyn będą NIECZYNNE w Wielki Piątek (3.04).

PREZENTACJA OKULARÓW MMJ i JIMMY CHOO

W zimowy wieczór do naszego showroomu na warszawskim Żoliborzu zaprosiliśmy zaprzyjaźnionych celebrytów. Okazją była prezentacja najnowszych kolekcji okularów Jimmy Choo oraz Marc by Marc Jacobs na wiosnę-lato 2015.

Więcej...

Copyright 2014r. Viscom. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: