MAX MARA – została założona w 1951 roku przez Achille Maramotti w małym miasteczku, Reggio Emilia w Północnych Włoszech. Stąd też pochodzi nazwa marki - „MAX”, a więc ulubiony plac mieszkańców Reggio Emilia i „MARA” – początek nazwiska założyciela. Po wojnie, dom mody Max Mara stał się prekursorem mody damskiej - gotowej do noszenia (ready-to-wear) we Włoszech. Dziś jest globalnym koncernem przynoszący dochód w wysokości około biliona dolarów rocznie.

Filozofią domu mody jest tworzenie prostej, ale eleganckiej mody dla współczesnych kobiet. Każda kolekcja marki charakteryzuje się ponadczasową klasyką, harmonią i wyczuciem stylu.

W historii mody, Max Mara najbardziej zasłynęła projektem torebki 101801, która była noszona m.in. przez Izabellę Rossellini, Cate Blanchett oraz Królową Hiszpanii.

Rozpoznawalnymi symbolami domu mody pozostaje również karmelowy płaszcz i czerwony garnitur. Obydwa projekty charakteryzują się niezwykłą kobiecą elegancją i włoskim wyrafinowaniem.

Do swoich kampanii reklamowych Max Mara często angażuje znane aktorki. Aktualnie twarzą działań wizerunkowych jest Amy Adams, znana z filmu American Hustle. Elegancka aktora idealnie uosabia filozofię domu mody.

Poza damską odzieżą marka oferuje szeroki wybór dodatków: torebki, buty, zegarki, perfumy i okulary.

Max Mara posiada butiki i salony sprzedaży w 70. krajach na całym w świecie.  W Polsce działa 15 sklepów w dużych miastach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą opraw Max Mara po zalogowaniu w Strefie Optyka.

Okulary są dostępne w wybranych salonach optycznych:

CHOJNICE: My Optic, Plac Jagielloński 1/3

WARSZAWA: Salon Optyczny IQOptiq Zeiss Vision Expert, ul. Marszałkowska 99a

Nowości

korekcyjne korekcyjne

MM 1321 807

korekcyjne korekcyjne

MM 1324 06J

korekcyjne korekcyjne

MM 1327 807

przeciwsłoneczne przeciwsloneczne

MM NEEDLEV BUH-HA

przeciwsłoneczne przeciwsloneczne

MM OVERLAP FT3-IC

przeciwsłoneczne przeciwsloneczne

MM TILE FS FWM-HA

Copyright 2014r. Viscom. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: