Sàfilo jest pierwowzorem oraz marką historyczną całej Grupy. Od roku 1930 jest głównym filarem na którym opiera się rozwój produkcji opraw okularowych na skalę międzynarodową.
Dziś marka Sàfilo uważana jest za "głowę rodziny marek" i została umieszczona w segmencie okularów na receptę.
Marka Sàfilo zawiera w sobie podmarki takie jak Sàfilo Design, Sàfilo Glamour, Sàfilo Elasta i Sàfilo Seventh Street. Każda z podmarek posiada swoją unikalną kolekcję, która adresowana jest do ściśle określonej grupy wiekowej.

Marka Safilo Design wychodzi naprzeciw gustom dojrzałych i eleganckich panów.
Kwadratowe kształty wykonane z materiału "acetate", bystre kolory oraz delikatny inicjał Safilo na zauszniku lub lekka sylwetka, różnorodność kolorów, wykonanie z szlachetnego tytanu, stopu super lekkiego i hipoalergicznego.

Safilo Glamour charakteryzują eleganckie i urocze akcenty będące nawiązaniem do lat sześćdziesiątych. Modele wyróżniają wartościowe detale, błyszczące kryształy, dżety i eleganckie kolory.

Kolekcja Elasta spełnia oczekiwania konsumenta masowego poszukującego odpowiedniej relacji cena-jakość.

Uważnie dobrane barwy są absolutnym wyznacznikiem kolekcji Seventh Street, nadając jej młodzieżowego, nowoczesnego i niezwykle pociągającego stylu. Prosty i zasadniczy projekt stworzony dla tych którzy lubią zarówno młodzieżowe liniowe kształty jak i szykowny styl pełen detali.

Copyright 2014r. Viscom. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: