Historia domu mody sięga 1969 roku, kiedy to Tommy Hilfiger będąc jeszcze uczniem nowojorskiego liceum otworzył sklep razem z przyjaciółmi. Hipisowskie projekty cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że w krótkim czasie otworzono kilka kolejnych sklepów. Interes odzieżowy rozkręcał się do momentu wybuchu kryzysu finansowego. W tym czasie Hilfiger rozważał nawet zatrudnienie się w firmie Calvin Klein (swojej przyszłej konkurencji). Przełomowym momentem było pozyskanie bogatego hinduskiego inwestora. Pod swoją marką, Tommy zaczął projektować męską odzież à la Ralph Lauren, ale znacznie w młodszym i mniej tradycyjnym stylu. Dopiero w 1996 roku zaprezentował kolekcję odzieży damskiej na wybiegach tygodnia mody, która została bardzo pozytywnie przyjęta przez świat mody w przeciwieństwie do klientek.

Tommy Hilfiger osiągnął sukces dzięki sprawnemu i energicznemu marketingowi. Jego kampanie reklamowe okazywały się często o wiele bardziej kreatywne niż jego projekty. Skutecznie przyciągał uwagę swoich docelowych klientów przez sponsorowanie licznych koncertów muzycznych, regat jachtowych czy podtrzymywanie bliskich relacji z celebrytami takimi jak David Bowie i Iman, Beyonce.  

Dom mody Tommy Hilfiger stał się uosobieniem praktycznej i młodej amerykańskiej mody, łączącej uliczny luz i elegancję oraz zamiłowanie do elitarnych sportów. Poza kolekcją odzieży marka Tommy Hilfiger oferuje szeroki wybór dodatków: torebki, buty, bielizna, zegarki, okulary, perfumy i tekstylia. Tommy Hilfiger dysponuje siecią swoich flagowych i licencjonowanych sklepów w wybranych centrach handlowych w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą opraw Tommy Hilfiger po zalogowaniu w Strefie Optyka.

KUPUJ OKULARY TYLKO W AUTORYZOWANYCH SALONACH. SPRAWDŹ NASZYCH PARTNERÓW!

Nowości

korekcyjne korekcyjne

TH 1522 807

korekcyjne korekcyjne

TH 1530 C9A

korekcyjne korekcyjne

TH 1534F PJP

przeciwsłoneczne przeciwsloneczne

TH 1512S 7T3-70

przeciwsłoneczne przeciwsloneczne

TH 1513S 001-FF

przeciwsłoneczne przeciwsloneczne

TH 1515S 807-IR

przeciwsłoneczne przeciwsloneczne

TH 1517S 0T4-2S

korekcyjne korekcyjne

TH 1518 807

Copyright 2014r. Viscom. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: