Szanowni Państwo,

w trosce o Państwa i nasze zdrowie od poniedziałku 16 marca ograniczamy podróże naszych pracowników. Przedstawiciele Handlowi Optimex-Viscom będą dostępni dla Państwa telefonicznie, poprzez pocztę elektroniczną, a jako opiekunowie Państwa salonów będą wypełniać swoje obowiązki pracując zdalnie.

Kierując się wyłącznie dobrem Państwa, Państwa klientów oraz naszych pracowników, podjęliśmy również decyzję o odwołaniu wyprzedaży, która miała odbyć się w terminie 16-31.03.2020- stacjonarnie w naszym showroomie w Warszawie. Po unormowaniu sytuacji w kraju, zostanie podany nowy termin wydarzenia. Nasze biuro na tą chwilę pracuje bez zmian, jednakże prosimy o ograniczenie wizyt osobistych, o wszelkich ewentualnych zmianach organizacyjnych, będą Państwo informowani na bieżąco.

Jeżeli Państwa salon jest zamknięty, prosimy o pozostawienie w punkcie sprzedaży informacji dla firm kurierskich o ewentualnych przekierowaniach przesyłek. Informujemy również o braku możliwości anulowania już złożonych zamówień. Istnieje możliwość zmiany terminu dostawy. Wszelakie zmiany związane ze zmianą daty wysyłki zamówień lub zmianą adresu dostawy proszę zgłaszać w biurze obsługi klienta pod numerem tel. 22 832 45 71.